Anasayfa » Özetler » Kuzey Güney » Kuzey Güney 9. Bolüm Özeti
Kuzey Güney 9. Bolüm Özeti
Kuzey Güney 9. Bolüm Özeti
Kuzey, Ferhatın tuzağına düşüyor 9. bölüm

Kuzey Güney 9. Bolüm Özeti

Ferhat, Kuzey’e gücünü ispat etmek için farklı bir yola başvurmuş, Cemre’nin karşısına çıkmıştır. Geçmişte olduğu gibi bugün de, Ferhat’a karşı Kuzey’in en zayıf noktası Cemre olacaktır. Suç üstü yakalanmış olmanın paniğini ve korkusunu yaşayan Cemre, nasıl bir oyunun parçası olduğunu anlamaz. Bu sırada Ferhat, Cemre kendinden kaçtıkça doğru yolda ilerlediğinden emin olur. Kızını takip eden bir adamın varlığını öğrenen Gültense geçmişe ait korkuları ile yeniden karşı karşıya kalır.

Güney’e olan borcunu ödemek için çare arayan Kuzey’e Ali bir çıkış yolu gösterir. Bu saatten sonra Kuzey’in geleceği ile ilgili tek planı, çalışıp Güney’e olan borcunu ödemektir. Oysa Simay’ın geleceği ile ilgili planında Kuzey önemli bir yer tutmaktadır.

Cemre’nin reklam filminde oynatılmamasının gerçek sebebini öğrenmek isteyen Gülten, bu işin peşini bırakmaz. Cemre ile Gülten’in Sinaner Şirketler Grubu’na ani ziyaretleri, beklenmedik bir kriz doğurur.

Cemre’yi rahatsız etmeye devam eden Ferhat, sonunda amacına ulaşır. Cemre’den her şeyi öğrenen Kuzey öfkeden deliye döner. Ferhat’ın da isteği budur. Kuzey kendine kurulan tuzağa, tüm tehlikeleri göze alarak düşecektir.

1216 okundu         2 Puan Ver 4 Puan Ver 6 Puan Ver 8 Puan Ver 10 Puan Ver 0 Puan
Dizinin Diğer Özetleri Dizinin Diğer Özetleri
Yorum Yaz
    
Yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu siz yapabilirsiniz.